top of page
Пошук
zhukotinskaschckol

Шкільний парламент

Шкільний парламент

Учнівське самоврядування у Жукотинській ЗОШ І-ІІ ступенів створено з метою розвитку творчих і організаторських здібностей школярів, самореалізації інтересів, реалізації основної задачі школи з формування почуття самоцінності особистості. Самоврядування покликано навчити молодь жити в складних умовах соціуму.


Президент школи

(учениця 9 класу)

Михайлишин Марія




Розвиток учнівського самоврядування дозволяє педагогічному колективу школи керувати та співпрацювати з цією галуззю дитячого життя, що піддається впливу і розвивати нові принципово доброзичливі відносини членів єдиного шкільного колективу. Спільне виконання доручень колективу, взаємна відповідальність за результати завдань, що виконуються, сприяє розвитку досвіду співробітництва, взаємодопомоги й підтримки. А переживання успіху в колективній роботі, посилене контролем і схваленням Парламенту школи створює той мажорний настрій, оптимістичний тон, що і сприяють самореалізації учня і створення умов для розвитку творчої особистості.


Заступник президента школи

(учень 9 класу)

Кащук Іван


Учнівське самоврядування – це педагогічна технологія , яка сприяє розвитку громадянських якостей дитини в системі демократичних взаємин виховного колективу на принципах самореалізації, самодіяльності, самоорганізації та самодостатності особистості.

У структурі Шкільного Парламенту існують комісії:

  • Дисципліни і порядку.

Мета даної комісії: надавати допомогу педагогічному колективу школи у вихованні свідомої дисципліни, дотриманні правил для учнів, організовувати чергування класних колективів по школі, на вечорах, призначити відповідальних за дотримання дисципліни і порядку, відвідування учнями школи.

  • Комісія по збереженню шкільного майна.

Мета даної комісії:и виховувати бережливе ставлення до шкільного майна, створювати бригади учнів для ремонту меблів та інвентаря на протязі навчального року, проводити рейди по перевірці збереження шкільного майна.

  • Культмасова.

Мета даної комісії: організовувати шкільне життя, свят народного та шкільного календаря; залучити учнів до участі у заходах.

  • Старостат.

Мета даної комісії: виховувати естетичні смаки, ознайомлювати учнів з новинами шкільного життя.

  • Навчальна.

Мета даної комісії: організовувати допомогу учням, які мають незадовільні оцінки, залучити учнів у гуртки, надавати допомогу вчителям в організації тематичних вечорів, проводити заходи, направлені на підвищення якості знань учнів.

Кожна комісія має свій план роботи, за яким працює протягом року.

Самоврядування в школі виконує функції:

 1.Забезпечення порядку в школі, організоване чергування у школі;

2. Конторль за відвідуванням школи учнями;

3. Проведення загально-шкільних лінійок, зборів, круглих столів, виставок;

4 Органнізавція дозвілля, творчих виставок ,змагань;

5.Організація із збереження шкільного майна, води, електроенергії, підручників ;

6.Організація самообслуговання в класах, контроль за дотриманням санітарно- гігєнічних вимог;

7.Організація роботи з благоустрою теріторії школи;

8. Участь у розробці плану школи на новий навчальний рік;

9. Надання допомоги в організації оздоровчих таборів молодших школярів;

10. Участь у проведенні педагогічних рад, на яких розглядаються питання учнівських колективів.

1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page